Aktualności

Artykuł "Transfer technologii z ośrodków naukowych do gospodarki jako jedna z form współpracy nauki i biznesu - aspekty teoretyczne i praktyczne"

Komercjalizacja - brzmi obco? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat łączenia sektorów nauki i biznesu. W artykule m.in. o metodach komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych, o poziomie innowacyjności w Polsce oraz o praktycznych aspektach współpracy nauki i biznesu.
Czytaj więcej

Badania na temat networkingu - weź udział!

Prowadzimy obecnie badanie nad wpływem networkingu na rozwój lokalnej przedsiębiorczości. Zapoznaj się i weź udział w badaniu!
Czytaj więcej

Wywiad z dr Anitą Kubanek na temat problematyki stosowania środków przymusu bezpośredniego

Zapraszamy do lektury wywiadu z dr Anitą Kubanek - specjalistą w zakresie stosowania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej.
Czytaj więcej

Motywowanie przez cele SMART

 Motywacja odgrywa ogromnie ważną rolę w realizacji zadań i celów wyznaczonych Twoim zespołom. Niekiedy radość, dynamizm i apetyt Twojego pracownika na zadanie mogą – niczym w słomianym zapale – rozpłynąć się w momencie stawienia czoła pierwszym zadaniom lub stwierdzeniu pierwsz…
Czytaj więcej

Czy warto wykorzystać brand hero w budowaniu marki?

Widzimy ich codziennie w różnych reklamach telewizyjnych, na bibliordach czy nawet w logotypach marek...
Czytaj więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]