Trener biznesu, mentor, certyfikowany tutor, ekspert w projektach unijnych. Adiunkt - wykładowca akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 

Doktor nauk prawnych (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) oraz absolwentka studiów MBA (WSB/Franklin University).

Przez blisko 10 lat związana byłam z branżą zbrojeniową. Uczestniczyłam w budowaniu Strategii Polskiego Holdingu Obronnego i Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Posiadam doświadczenie w obszarach: PR, HR, marketing oraz organizacja i zarządzanie. Uczestniczka, mentorka, ekspert merytoryczny licznych projektów unijnych. Organizatorka i realizatorka przedsięwzięć i inicjatyw związanych z przedsiębiorczością i sektorem prywatnym (podmiotami gospodarczymi).

Uczestniczka licznych szkoleń z obszarów: marketingu, organizacji, zarządzania, tutoringu, design thinking, zarządzania projektami. Od kilku lat z powodzeniem łączę sektor biznesu z sektorem nauki i popularyzuję wiedzę.

Szkolę i doradzam organizacjom kładąc największy nacisk na obszar zarządzania, networkingu pracowniczego i relacji w organizacjach oraz marketingu. Aktywuję potencjał wielu ludzi i organizacji, czego dowodem są liczne rekomendacje.

Inspiruję i dzielę się wiedzą w kanałach social media oraz na swoim kanale YouTube "Aktywuj swój potencjał".

Właścicielka i twórca dwóch produktów szkoleniowych - Akademii Marketingu Internetowego oraz Akademii Zarządzania

 

Kubanek Consulting to połącznie kreatywności, wiarygodności, solidności, niepowtarzalności, innowacyjności i zaangażowania. A wszystko okraszone pozytywną energią, humorem i uśmiechem. 

To właśnie te cechy sprawiają, że realizowane projekty spełniają oczekiwania organizacji i są zharmonizowane z ich potrzebami. Co wyróżnia Kubanek Consulting:

  • wsłuchanie się w potrzeby organizacji,
  • doradzadzanie,
  • wspieranie,
  • dbałość o efekty  wspólnej pracy,
  • mierzenie rezultatów,
  • dbałość o to, aby organizacja aktywowała drzemiący w niej potencjał.

Fundamentem działań są pasja, doświadczenie i wiedza. Synergia tych składników stanowi moją siłę i buduje konkurencyjną pozycję.

 

 

Zachęcam do współpracy

Kubanek Consulting
dr Anita Kubanek

Biuro:
ul. Długa 16
85-034 Bydgoszcz
NIP: 967-117-12-65
REGON: 387109493
tel. 573-934-621
mail: biuro@kubanekconsulting.pl 

             Trener biznesu Anita Kubanek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

  

 

Szkolenia Kubanek Consulting