Tutoring rozwojowy - opinie Uczestników:

 

          

"W okresie październik 2020 - luty 2021 odbyłem pełny cykl sesji tutoringowych z dr Anitą Kubanek.
Poprzez indywidualne sesje treningowe, konsultacje i zadania domowe w znaczący sposób poprawiłem kluczowe kompetencje zawodowe. Dzięki pełnemu zaangażowaniu osiągnąłem założone zamierzenia oraz oczekiwania stawiane wobec tego rodzaju rozwoju. Przyjęta formuła tutoringu w relacji Mistrz - Uczeń stanowiła dla mnie doskonały sposób samodoskonalenia nastawionego na praktyczne zastosowanie. Dr Anita Kubanek podchodzi do pracy profesjonalnie, rzetelnie i z odpowiednią dozą empatii. Współpracę oceniam na 5+"


"Jedno słowo opisujące całość: PROFESJONALIZM!
Tutoring to nauka o sobie i odkrywanie siebie. Dużo metod i zadań wydaje się bardzo prostych w swojej formie, ale wychodzą z nich niesamowite wnioski. Dochodzenie krok po kroku do końca to wyboista i trudna dla umysłu droga, ale każdy krok jest satysfakcjonujący i rozwojowy.
Anita- zaangażowana, pomocna, spostrzegawcza jak mało kto. Dziękuję za poświęcony czas."

Olga Winowiecka, Salon Optyczny OMG

 

           

"W te piątki najlepszą motywacją aby wstać z łóżka były spotkania na tutoring. To są najlepiej zainwestowane pieniądze oraz czas w rozwój. Bardzo fajnie dopasowujesz sposób prowadzenia zajęć do typu danej osoby, tak by do niej to przemawiało. Zajęcia są ciekawe a Ty masz dużo cierpliwości do zagadywania, zmian tematów, ogólnie do swoich „Tutti”. Bardzo się cieszę z tego, że brałem w tym udział ponieważ pomogło mi to zarówno jeśli chodzi o kwestie zawodowe jak i prywatne. Mocno liczę na „ opiekę posprzedażową”! :)"

Mateusz Grzesik, Salon Optyczny OMG


         

"Nabrałam pewności siebie jeżeli chodzi o kontakty z handlowcami i kierownikami. Wiem, że nie wszystko jest pilne i nie na wszystko muszę się zgadzać. Dowiedziałam się dużo nowych rzeczy o sobie dotyczących moich predyspozycji jako lider grupy. Bardzo miło mi się z Tobą pracowało, potrafisz dobrze słuchać i dzielać cennych uwag. Cenne uwagi dotyczące dnia pracy (muszę nad tym popracować)."

Katarzyna Czarnota, Media System Sp. z o.o.

 

       

          


"Szkoli mnie ostatnio pewna Anita, która o wiele rzeczy mnie pyta: „Co o tym sądzę, dlaczego robię, czy tym sposobem pomagam, szkodzę?”. Wnikliwie słucha i obserwuje, trafnie wszystko komentuje. Ciekawe metody wykorzystuje i przy tym bardzo fajnie rysuje. Kolorowych pisaków ma bez liku, w swoim podręcznym „małym” piórniku. Korzysta z metody tutoringu, ale z elementami mentoringu.
Po testach określa kolor człowieka i tłumaczy co go męczy, co urzeka.Nawet słabe strony przeanalizuje i ich poprawę zaproponuje. Zalety także zauważy i na ich rozwój się odważy. Gdy duże drzewo narysowała, przyczyny i skutki łatwiej wyjaśniała. Zadania domowe proste nie bywały, do wielu przemyśleń skłaniały. Takie szkoleniowe spotkania, to na pewno nie lada wyzwania. Polecić mogę je każdemu i starszemu i młodszemu. Za dobre rady i poświęcony czas bardzo dziękuję,dużo rozwoju dla firmy i szkoleń prognozuję!" 

Katarzyna Nowak, Agnat Sp. z o.o.

 

          ikona kobiety w kole

"Anitko, to jaką wartość wniosłaś w moje życie, zarówno zawodowe, ale i również prywatne jest nie do opisania ani na tej, ani na żadnej innej kartce.Twoje zajęcia są MEGA merytoryczne, zawsze wiesz jak zapytać, jak pokierować rozmową, abym sama doszła do ważnych wniosków. Rozwój jest jedną z moich 7 kluczowych i życiowych wartości, interesuję się tematem rozwoju osobistego odkąd pamiętam. Ale tak profesjonalnej, merytorycznej, bez wodolejstwa osoby nie spotkałam NIGDY! Jestem wdzięczna losowi za to, że Cię poznałam. Motywujesz, uczysz, pokazujesz co robić, aby każdego dnia być coraz lepszą. DZIĘKUJĘ! :)"

Sylwia Piskulska-Grzesik, Salon Optyczny OMG

 

             dwie kobiety z pomarańczową teczką

Dwoje ludzi z pomarańczową teczką

 

            dwie kobiety z pomarańczową teczką

   

 

       

       dwie kobiety z pomarańczową teczką


 


Sprawdź czym jest tutoring biznesowy 

 

Akademia Marketingu Internetowego - opinie Uczestników:

         

"Akademia Marketingu Internetowego to strzał w dziesiątkę dla każdego kto prowadzi firmę. W dzisiejszym świecie po prostu MUSISZ istnieć w mediach, bo inaczej Twój klient Cię nie znajdzie. Facebook, Instagram, Google nie są takie proste i oczywiste w obsłudze jak się wydaje, to naprawdę praca wymagająca regularnych i konsekwentnych działań. Jeśli chcesz zdobyć więcej klientów i utrzymać kontakt z tymi, których już masz, koniecznie weź udział w AMI! "

Sylwia Piskulska-Grzesik, Salon Optyczny OMG


       

"AMI to bardzo sympatyczne środowisko, w którym można otrzymać skondensowaną porcję profesjonalnych porad, trików oraz instrukcji potrzebnych aby poprawnie i skutecznie ukazać swoją działalność gospodarczą światu.
Świetny kontakt z wykładowcami, błyskawiczne wsparcie i pomoc w nagłych sytuacjach.Polecam z całego serducha!"

Sławek Lida, Satell-Cad Polska

 

       

"Gorąco polecam szkolenia organizowane przez firmę Kubanek Consulting Anita Kubanek. Brałam udział w 1 edycji Akademii Marketingu Internetowego. Kurs przebiegał sprawnie, zgodnie z harmonogramem, wiedza teoretyczna połączona z praktyczną w idealnych proporcjach.
Umiejętności, które zdobyłam w trakcie szkolenia wykorzystuję nie tylko w pracy ale i życiu codziennym :D Czekam na część drugą Akademii, na pewno wezmę udział!"

Katarzyna Wasielewska-Kopeć, POBUD Sp. z o.o.

 

 

    

"Wiemy, jak bardzo ważne jest budowanie wizerunku firmy w Internecie. Próbujemy swoich sił zarówno na Instagramie, jak i Facebooku już od dłuższego czasu, jednak chciałyśmy dowiedzieć się, co można zrobić lepiej, jakie jeszcze tajniki kryje przed nami marketing internetowy i tak trafiłyśmy na szkolenie w Akademii Marketingu Internetowego. Była to zdecydowanie dobra decyzja. Otrzymałyśmy konkretną dawkę wiedzy z odpowiednimi przykładami.

Podczas rozmów online, prowadzący na bieżąco pokazywali nam, co możemy zmienić np. na stronie internetowej, żeby zwiększyć jej pozycjonowanie. Ponadto warto wspomnieć o miłej atmosferze, która panowała podczas każdego spotkania. Pełne zaangażowanie Anity oraz innych prowadzących zachęcało do dalszego uczestnictwa. Zadowolone z udziału w szkoleniu będą jednakowo osoby, które zaczynają swoją przygodę z marketingiem internetowym, ale również takie, które pierwsze kroki mają już za sobą.”

Justyna Lewicka, dietetyk wraz z Agatą i Natalią, Meddieta Bydgoszcz

 

" AMI to bardzo praktyczne szkolenie z zakresu wielu gałęzi marketingowych. Wiedzę, która jest przekazywana podczas spotkań, powinien znać każdy przedsiębiorca, obojętnie czy zalicza się on do małych czy większych firm. Są takie zagadnienia, które wydają się na pierwszy rzut oka banalne, a okazuje się że są mega istotne i to one robią tą znaczącą różnicę czy osiągniesz sukces czy też nie.
Ja swoje wnioski już wyciągnąłem ????”

Mateusz Sobczyński, Canapa Catering&More, FoodieBox

 

"Chciałabym bardzo podziękować organizatorom AMI za szkolenie online. Uważam ze to zadanie dość trudne mówić do małego "okienka" i utrzymać uwagę nie widząc reakcji słuchaczy.
Szkolenie prowadzone profesjonalnie, materiały przedstawione w sposób zrozumiały poparty przykładami.
Zostało mi wyjaśnione jak działa cała machina stron internetowych, jak tworzyć reklamy, jakich słów kluczowych używać, na co zwrócić uwagę w social mediach. Słuchacze mogli na bieżąco rozwiązywać problemy, które pojawiły się codziennej pracy. Szkolenie dostarczyło mi nowej wiedzy, która wykorzystam w praktyce bardzo. Polecam każdemu, kto chce dowiedzieć się więcej na temat budowania swojej marki w Internecie.”
 

 

                       grupa 11 osób        grupa 10 osób  

 

Szkolenia biznesowe - opinie Uczestników:

               

"Anita czyli anioł na mojej drodze! Wszechstronna wiedza, wielkie zaangażowanie i ogrom serca włożonego w to co robi. Szczerze polecam osobom, którym zależy na poszerzeniu swojej wiedzy z zakresu marketingu oraz zarządzania firmą! :) Życzę powodzenia!"


               

"Szkolenie było bardzo ciekawą wymianą doświadczeń a jednocześnie dużym dla nas wyzwaniem. Anita na bieżąco redagowała i dostosowywała treści do naszych i firmy potrzeb. Anita chętnie dzieliła się swoją wiedzą i podpowiadała ciekawe rozwiązania. :-)
Cenię sobie kontakt z Anitą także po szkoleniu- monitoruje efekty przekazanej na szkoleniu wiedzy, nadal nas inspiruje, podpowiada i motywuje do rozwoju. Anita zaraża swoim optymizmem, chęcią do realizacji kolejnych wyzwań.
Polecamy współpracę z Anitą.
Anita- dziękujemy :-)"

 

               

"Jestem zachwycona merytoryką wszystkich szkoleń u Anity, zarówno tutoring, Akademia Marketingu oraz szkolenie dla mojego zespołu.
Powiem tak, nigdy w życiu nie spotkałam się z taką wiedzą i profesjonalizmem podczas szkoleń z kompetencji miękkich.
Jestem zachwycona i wszystkim polecam! :D"

 

                

"Panią Anitę poznałem podczas projektu " Wsparcie w Starcie " realizowanym przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Jest to osoba kompletna merytorycznie, wiedza poparta doświadczeniem , nieszablonowe  podejście przekonalo mnie do współpracy. To był strzał w 10.
Dlatego - popieram i polecam jej projekt " Akademia Marketingu internetowego”.

 

               

"Odbyłam szkolenie z wielką przyjemnością, wyniosłam masę cennej wiedzy. Bardzo dziękuję za możliwość udziału, jest mi szalenie smutno, że to już koniec :(
Będę Was gorąco polecać, jesteście cudowni, profesjonalni i kochani! <3"

 

 

               

"Bardzo przydatna wiedza. Dałaś mi dużo wiedzy i możliwości. Otwierasz ludziom umysł. Widać, że to co robisz, po prostu kochasz i też Ci to wychodzi. Musisz zwrócić uwagę, aby faktycznie odnosić się do całości grupy.
Nie mam nic do zarzucenia :)"

 

               

"Jako uczestniczka szkoleń Kubanek Consulting Anita Kubanek i pozostanę wierną fanką, uczennicą i ambasadorką .

Pani Anita ma ogrom wiedzy, który przekazuje w sposób lekki, zrozumiały, bez zadęcia. Co istotne nie jest teoretykiem więc wiedza, którą przekazuje, nie jest wyczytana tylko przerobiona  praktycznie przez nią osobiście. Bardzo cenię i polecam."

 

               

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, rzetelnie przekazana wiedza, ogrom informacji dodatkowych. Pojęcia, które były dla mnie niezrozumiałe Pani Anita wytłumaczyła w sposób dostępny i jasny nawet dla laika w tym temacie... wiedzę jaką zdobyłam wykorzystam w pełni w prowadzonej przeze mnie firmie.  Dziękuję i w przyszłości myślę o kolejnych szkoleniach. Polecam !!!

 

               

"Bardzo cenię sobie współpracę z Anitą, ponieważ bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Ponadto stara się przekazywać wiedzę w sposób nowatorski i angażujący. A dodatkowo jest zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania! :-) Widać pasję we wszystkim co robi."

 

              

      

             

      

             

      

             

      

             

      

Szkolenia grupowe: 

"Bardzo pomocne szkolenie, ogromna wiedza przedstawiona w prosty i interesujący sposób."

"Ciekawe szkolenie, szczególnie dzisiejsza część. Czasem jak dla mnie trochę za długo wstępów. Lubię konkret :D Szybciej do brzegu:)"

"Bardzo fajny kontakt z prowadzącą! Dużo przykładów i praktycznej wiedzy."

"Dla mnie wielka wartość. PR marketing internetowy oraz budowanie marki, super. Biznesowo jak i życiowo :)"

"Szkolenia prowadzone z energią, która się udziela."

"Szkolenia wciągające, merytoryczne i ciekawie prowadzące."

"Bardzo inspirująco. Mocno wyczerpujące temat marketingu i stawiania pierwszych kroków w ramach promocji nowej działalności.

"Profesjonalne podejście, ogromna wiedza oraz przemiła atmosfera szkolenia. Polecam"

"Szkolenia przeprowadzono w sposób profesjonalne, miło było Cię słuchać."

"Rewelacja :) Ogrom wiedzy przekazany szybko w profesjonalny sposób. przemiła atmosfera."

"Szkolenia bardzo pomocne, treściwe i fachowe, a Prowadząca posiada duże doświadczenie i obszerną wiedzę, którą w sposób profesjonalny i przystępny przekazuje uczestnikom szkolenia."

"Duża kompetencja i wiedza rewelacyjna atmosfera. Polecam"

"Pani Anito, „szału” :) Pani wiedza jestogropna, różnorodna, przystępnie podana i BARDZO pomocna. Wspaniałe szkolenie dotyczące zagadnień „ na czasie”. 8 godzin wykorzystanych na maxa! Dziękuję i polecam z całego serca szkolenia u Pani."

"Treści przekazane w bardzo przystępny sposób, ciekawe adekwatne przykłady."

"Profesjonalizm, przejrzystość na najwyższym poziomie. Gdyby tak wyglądały wszystkie zajęcia w szkole, wszyscy bylibyśmy profesorami. WIELKIE DZIĘKI!"

"Bardzo pozytywny przekaz. Na duży plus niebyłe to klasyczne nudne szkolenie. oby więcej takich i prowadzących w podobnym tonie."

"Szkolenia bardzo przydatne dużo wiedzy i informacji zdecydowana większość znajdzie zastosowania w planie funkcjonowania mojej działalności."

"Wiele nowych informacji, bardzo przydatnych, na pewno wykorzystam w praktyce. Wiedza jasna i dobrze przekazana, oparta świetnymi przykładami. Wiedza przekazana poprzez praktykę lepiej trafia :)"

"Jestem bardzo miło zaskoczona szkoleniem ! Bardzo dużo nowych wiadomości informacji."

"Dużo treści „wspierających w starcie”, bardzo ciekawa forma prowadzenia szkolenia- różnorodne sposoby przekazywania treści. Mnogość poruszanych tematów!"

"Bardzo przydatna wiedza, szczególnie do wykorzystania w branży, która planuje uruchomić. Mnóstwo informacji, o których nawet nie miałam pojęcia. Dużo pozytywnej energii i swobody wypowiedzi. Brawo Anitka…"

"Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, obszerne przykłady omawianych produktów. Poszerzyło to moją wiedzę jak korzystać i pokazywać się w mediach społecznościowych."


                kobieta w marynarce z tablicą               kobieta przy komputerze

 


Zobacz więcej opinii na Google


Zobacz więcej opinii na Facebooku


 Zobacz więcej opinii na Linkedin