Potencjał organizacji nie drzemie wyłącznie w parku maszynowym czy kapitale inwestycyjnym – a głównie w ludziach. Jedną z najlepszych metod zwiększenia efektywności i wydajności działań Twojej firmy jest rozwój jej pracowników, co ma bezpośrednie przełożenie na osiągane przez Ciebie wyniki.

Podczas prowadzonych przez nas szkoleń skupiamy się zarówno na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale także na aspektach praktycznych referowanych zagadnień (case study). Szkolę w obszarze marketingu i zarządzania. 

 

Obszary szkoleniowe:

Szkolę z zakresu marketingu i zarządzania. Przykładowa tematyka szkoleń:

 • nowoczesne narzędzia marketingu,
 • CSR, etyka biznesu,
 • kultura organizacyjna,
 • strategie marketingowe,
 • budowanie marki i kształtowanie wizerunku firmy,
 • employer branding,
 • finansowe i pozafinansowe sposoby motywowania pracowników,
 • wielopokoleniowość na rynku pracy,
 • budowanie strategii firmy, misji, wizji,
 • inna tematyka szkoleń zharmonizowana z Twoimi oczekiwaniami.

Zobacz informację o szkoleniu: Akademia Marketingu Internetowego oraz Akademia Zarządzania.

Badania zespołów:

Często błędnie odczytujemy intencje innych, co negatywnie wpływa na nasze relacje i komfort pracy. Gdy zarządzamy ludźmi wpływa to zarówno na naszą efektywność jak i efektywność całego zespołu. 

Zainteresowanie Twoimi pracownikami może dać Ci ogromny potencjał do zarządzania na najwyższym poziomie. Świadomość dostępności narzędzi i analityczne umiejętności z powodzeniem wystarczą i pozwolą Ci osiągnąć "liderski sukces".

Prowadzę badania i diagnozy zespołów z wykorzystaniem testów na rodzaje osobowości, style interpersonalne, role w zespole i predyspozycje zawodowe. Dzięki tej wiedzy nie tylko manager zarządza bardziej świadomie i deleguje zadania z wykorzystaniem tej wiedzy, ale także poszczególni członkowie zespołu lepiej ze sobą współpracują, rozumiejąc się wzajemnie.

szkolenia biznesowe


 

Wykorzystywane techniki szkoleniowe:

Skuteczność wielu szkoleń i pracy rozwojowej zależy od wykorzystywanych technik i narzędzi. Pozwalają one również na angażowanie uczestników, utrzymywanie ich atencji i długofalową aktywność podczas spotkania. Podczas moich szkoleń i spotkań stosuję takie techniki jak: 

 • myślenie wizualne i rysunek,
 • tutoring i elementy coachingu,
 • metodykę design thinking,
 • warsztatowy tryb szkoleniowy,
 • narzędzia do interakcji live.

 

Jak szkolę?:

Podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników opieram na:

 • wykorzystaniu prezentacji multimedialnych i nowoczesnych narzędzi interaktywnych (gry internetowe strategiczne i biznesowe, filmy, aplikacje szkoleniowe, nagrywanie wykonywania zadań i ich wspólne omawianie),
 • szkoleniach grupowych jak i indywidualnych – w zależności od Twoich potrzeb,
 • moderowaniu zajęć, aby wykorzystać potencjał pracowników i zmotywować ich do aktywności,
 • umożliwieniu pracownikom czynnego udziału w szkoleniu, wyrażaniu swojej opinii, odpowiadaniu na ich pytania oraz dyskutowaniu,
 • wykorzystaniu formuły odgrywania scenek i ról, zadań symulacyjnych, aby zwiększyć świadomość efektów szkolenia.

 techniki szkoleniowe


 

Diagnoza przed szkoleniem:

Zanim przeprowadzę szkolenie dokonuję diagnozy organizacji i szkolonego zespołu. Ma to znaczenie w kontekście wspólnego (z managerem) określenia celu szkolenia i dopsowania go do potrzeb danej organizacji/zespołu.

Diagnoza i poznanie Uczestników szkolenia sprawia, że jest ono skrojone zgodnie z potrzebami i zyskuje wyższy stopień efektywności i skuteczności. Nie są to więc rozwiązania pudełkowe, a dedykowane, spersonalizowane produkty, urzeczywistniające koncepcję user experience i customer experience.

Zadbaj już dziś o rozwój swoich pracowników, a zadbasz o rozwój swojej firmy. Podczas rozmów wstępnych wsłuchamy się w Twoje potrzeby i zaproponujemy adekwatną tematykę szkolenia, zharmonizowane metody i narzędzia podnoszenia umiejętności i kwalifikacji Twojego Zespołu.

dwie osoby na krzesłach, tablica na pierwszym planie

 

Opinie Uczestników:

  

           

"Szkolenie było bardzo ciekawą wymianą doświadczeń a jednocześnie dużym dla nas wyzwaniem. Anita na bieżąco redagowała i dostosowywała treści do naszych i firmy potrzeb. Anita chętnie dzieliła się swoją wiedzą i podpowiadała ciekawe rozwiązania. :-)
Cenię sobie kontakt z Anitą także po szkoleniu- monitoruje efekty przekazanej na szkoleniu wiedzy, nadal nas inspiruje, podpowiada i motywuje do rozwoju. Anita zaraża swoim optymizmem, chęcią do realizacji kolejnych wyzwań.
Polecamy współpracę z Anitą.
Anita- dziękujemy :-)"

           

"Gorąco polecam szkolenia organizowane przez firmę Kubanek Consulting Anita Kubanek. Brałam udział w 1 edycji Akademii Marketingu Internetowego. Kurs przebiegał sprawnie, zgodnie z harmonogramem, wiedza teoretyczna połączona z praktyczną w idealnych proporcjach. Umiejętności, które zdobyłam w trakcie szkolenia wykorzystuję nie tylko w pracy ale i życiu codziennym :D Czekam na część drugą Akademii, na pewno wezmę udział!"

Katarzyna Wasielewska, Pobud Sp. z o.o.

 

          

"Panią Anitę poznałem podczas projektu " Wsparcie w Starcie " realizowanym przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.
Jest to osoba kompletna merytorycznie, wiedza poparta doświadczeniem , nieszablonowe podejście przekonalo mnie do współpracy. To był strzał w 10.
Dlatego - popieram i polecam jej projekt " Akademia Marketingu internetowego"

Krzysztof Łukasiewicz


          

"Jako uczestniczka szkoleń Kubanek Consulting Anita Kubanek i pozostanę wierną fanką, uczennicą i ambasadorką .
Pani Anita ma ogrom wiedzy, który przekazuje w sposób lekki, zrozumiały, bez zadęcia. Co istotne nie jest teoretykiem więc wiedza, którą przekazuje, nie jest wyczytana tylko przerobiona praktycznie przez nią osobiście. Bardzo cenię i polecam."

Danuta Trawińska

          

"Bardzo cenię sobie współpracę z Anitą, ponieważ bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków.
Ponadto stara się przekazywać wiedzę w sposób nowatorski i angażujący.
A dodatkowo jest zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania! :-) Widać pasję we wszystkim co robi."


Marta Żytkowska, OnlineLab

 

           

"Jestem zachwycona merytoryką wszystkich szkoleń u Anity, zarówno tutoring, Akademia Marketingu oraz szkolenie dla mojego zespołu.
Powiem tak, nigdy w życiu nie spotkałam się z taką wiedzą i profesjonalizmem podczas szkoleń z kompetencji miękkich. Jestem zachwycona i wszystkim polecam!"

Sylwia Piskulska-Grzesik, Salon optyczny OMG


Zobacz więcej opinii Uczestników i Klientów


 

                                                             

 

                                                         

Zapytaj o ofertę na szkolenie