Prawo

Prawo

Znajomość prawa wydaje Ci się niezbędna w prowadzeniu biznesu? I słusznie.

Poszerz swoje horyzonty o dziedziny prawa związane ze spesyfiką działalności i branżą swojej firmy. Prawo medyczne, prawo energetyczne, prawo budowlane, prawo farmaceutyczne czy prawo o szkolnictwie wyższym.

Zdobądź wiedzę w zakresie niezbędnym dla funkcjonwania Twojej firmy w warunkach rynkowych. Prawo karne skarbowe, ochrona informacji niejawnych, prawo własności intelektualnej, prawo ochrony środowiska, ochrona danych osobowyh, prawo pracy.

Przywództwo i management przynosi efekty, gdy jest oparty o wiedzę i doświadczenie.
Otwórz swoje możliwości w dziedzinie prawa dostosowanej do Twoich potrzeb.

 

Obsługa spółek

Prowadzenie spółek prawa handlowego wymaga znajomości wielu przepisów prawnych, zwłaszcza ustawy z 2000 roku – kodeks spółek handlowych.
Ich znajomość zapewni Ci bezpieczeństwo oraz stabilność funkcjonowania jak również umożliwi szybką reakcję i dostosowanie firmy do zmieniającej się sytuacji prawnej.

Prowadząc spółkę musisz zadbać o należyte:

  • opracowywanie dokumentacji korporacyjnej spółki, m.in. statutów, umów spółek, aktów założycielskich oraz regulaminów,
  • rejestrowanie oraz wprowadzanie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym,
  • dostosowanie spółki do zmieniających się przepisów prawa (due dilligence),
  • opracowywanie dokumentacji w zakresie obsługi organów statutowych, w tym przygotowywanie projektów uchwał organów zarządzających, nadzorczych i kontrolnych,
  • przygotowywanie dokumentacji na zwyczajne i nadzwyczajne zgromadzenia wspólników/akcjonariuszy, w tym projektów uchwał i protokołów.

 

Zapewnij swoim pracowników rozwój i zdobycie umiejętności w tym zakresie i czuj się bezpieczny w codziennym funkcjonowaniu firmy.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]