Zapraszam Ciebie na mój kanał na Youtube "Aktywuj swój potencjał", gdzie znajdziesz inspiracyjne treści, przydatne sugestie, ciekawe metody i techniki.Podejmowane treści dotyczą szeroko pojętego marketingu i zarządzania.
A wszystko okraszone humorem i przykładami z praktyki.
Nowe odcinki publikowane są w każdy nieparzysty czwatek o godzinie 18:00.

 


 Zobacz dostępne odcinki:


 

 

Niektórzy liderzy, managerowie są skuteczni i wystarczy, że się uśmiechną czy poproszą, a ich pracownicy są w stanie przenosić dla nich góry.
Jak to się dzieje?
Sprawcą "tego zamieszania" jest autorytet nieformalny, który jest mieczem w rękach managera walczącymi z przeciwnościami losu w zespole.

Zobacz cały film na kanale YOUTUBE

Często w argumentacji różnych działań lub zachowań mówimy, że "to bez sensu".
No właśnie... w sensie upatrujemy motywację, uzasadnienie oraz chęć do wykonywania zadań.
Czym jest więc ten "sens"?
Gdzie go szukać w naszym życiu zawodowym lub jak go odnaleźć w wykonywanej pracy?
Jak tworzyć poczucie sensu w Twoim zespole?

Zobacz cały film na kanale YOUTUBE

Często błędnie odczytujemy intencje innych, co negatywnie wpływa na nasze relacje i komfort pracy. Wpływa to zarówno na naszą efektywność jak i efektywność całego zespołu. Kluczem do zrozumienia innych jest ich poznanie. Zainteresowanie Twoimi pracownikami może dać Ci ogromny potencjał do zarządzania na najwyższym poziomie. Świadomość dostępności narzędzi i analityczne umiejętności z powodzeniem wystarczą i pozwolą Ci osiągnąć "liderski sukces".

Zobacz cały film na kanale YOUTUBE


Często błędnie odczytujemy intencje innych, co negatywnie wpływa na nasze relacje i komfort pracy.
Gdy zarządzamy ludźmi wpływa to zarówno na naszą efektywność jak i efektywność całego zespołu. Kluczem do zrozumienia innych jest ich poznanie. ????️

 

Zobacz cały film na kanale YOUTUBE


O motywacji napisano i powiedziano wiele. Gama motywatorów jest szeroka i daje duże spektrum możliwości. Wartość motywacyjna pieniądza spada a w jego miejsce wkrada się motywowanie niematerialne, odgrywające coraz większą rolę w zarządzaniu zespołami.
Poznaj rodzaje motywatorów, aby świadomie decydować kiedy Snickers a kiedy zbilansowana dieta...

Zobacz cały film na kanale YOUTUBE


Nasz Zespół to zbiór ludzi o różnych osobowościach, predyspozycjach zawodowych i różnym....wieku. Przyporządkowanie do różnych pokoleń/generacji - to specyficzne cechy, podobne zachowania, charakterystyczne upodobania. Znajomość przedstawicieli konkretnego pokolenia, których masz w zespole daje Ci ogromny potencjał w zarządzaniu relacjami, w delegowaniu zadań oraz w zwiększaniu skuteczności Waszych wspólnych działań.

Zobacz cały film na kanale YOUTUBE


Niektórzy z nas analizowanie mają w małym paluszku. Co więcej uwielbiają to robić, a ich predyspozycje osobowościowe im tylko ułatwiają łączenie kropek i szukanie zależności.
Nie każdy jest jednak z natury analitykiem. I tu z pomocą przychodzi analiza SWOT - prosta metoda analizowania różnych projektów, przedsięwzięć, która skupiona jest wokół 4 elementów. Jakich? Obejrzyj odcinek i poznaj szczegóły.

Zobacz cały film na kanale YOUTUBE

Wiele organizacji nie wyobraża sobie wdrażania w firmie strategii bez opatrzenia ich misją, wizją i wartościami. I to nie dzieje się tylko w skali makro - same duże marki, ale też w skali mikro - organizacje i przedsiębiorstwa lokalne.
Dlaczego ? Bo to działa! A co najważniejsze - porządkuje koncepcje, pomysły na biznes i projekty, spaja zespoły, wpływa na wspólny cel całych organizacji.

Zobacz cały film na kanale YOUTUBE