HR, CSR i etyka biznesu

Human Resources
(Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)

Wyjdź poza zwykłą obsługę kadrowo-płacową i zacznij zarządzać zasobami ludzkimi (Human Resources), które stanowią niewątpliwie jeden z większych potencjałów każdej organizacji.

Badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników, wdrożenie efektywnego systemu motywacyjnego czy systemu ocen pracowniczych pozwoli Ci poznać swoją organizację i umożliwi bycie o krok przed innymi. Zadbaj o swój wizerunek dobrego pracodawcy (employer branding) już dziś i ciesz się efektywnością oraz wydajnością swoich zadowolonych i spełnionych pracowników.

 

Corporate Social Responsibility
(Społeczna Odpowiedzialność Biznesu)

Istotą naszych działań w obszarze CSR jest spojrzenie na biznes z lotu ptaka, aby zmienić Twoją optykę. Wzrokiem można wówczas objąć więcej aspektów funkcjonowania firmy i dostrzec obraz układający się w synergiczną całość. Społeczna odpowiedzialność biznesu to coś więcej niż trend – to wymierne działanie w ramach zrównoważonego rozwoju dla przyszłych pokoleń.

Dziś miarą odpowiedzialności i konkurencyjności Twojej firmy jest nie tylko zysk, ale również droga do jego wypracowania. Istotą CSR i etyki biznesu jest właśnie odpowiedzialność, która staje się nieodzownym elementem strategii każdej firmy, która wykracza poza przyjęty schemat działania.

Etyka biznesu

Chcesz być o krok przed innymi? Postaw już dziś sobie za cel stosowanie wysokich standardów, jednak nie tylko w odniesieniu do jakości usług, ale także do sposobu prowadzenia i utrzymania relacji biznesowych.

Działaj w sposób odpowiedzialny, zapewniając respektowanie prawa, regulacji, standardów oraz zasad  etyki  obowiązujących wśród przedsiębiorców. Promuj uczciwe inicjatywy i działania, w relacjach  biznesowych bądź otwarty, ale również konsekwentny, rzetelny i etyczny. Wobec swoich pracowników bądź sprawiedliwy i wiarygodny – bądź dla nich autorytetem.

Twoja reputacja i sukces w przyszłości zależą od przyjęcia przez Ciebie odpowiedzialności za stosowanie kodeksu etyki i przyjętych w nim zasad w praktyce. Pokaż światu, że Twoja firma jest zjednoczona zakorzenionymi wartościami i tradycją.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]